מעצרים

Rear view of the arrested and handcuffed offender against the graffiti background

המשרד עוסק בדיני המעצרים באופן יום- יומי, מדובר בהליך המקדים לכתב האישום, בו היחידה החוקרת- משטרת ישראל עוצרת את האדם, שוללת את חירותו כדי למנוע שיבוש הליכי חקירה.

לאחר מעצרו של החשוד המשטרה מביאה את הנדון בפני שופט תוך 24 שעות, ובהקדם האפשרי, על מנת שזה יאריך את מעצרו.

עורך דין פלילי נתניה ידע לזהות את המצב הראייתי כבר בשלבים הראשונים ולאחר חקירת הטוען המשטרתי יטען לשחרורו של החשוד באופן מידי.

במקרים רבים עורך דין פלילי מנוסה ידע לשחרר את החשוד לחלופת מעצר בתנאים שונים כמו מעצר בית/ הרחקה מהמתלונן ועוד.

לשלב מעצר הימים יש חשיבות רבה והוא משליך על שיבוא בהמשך. באם יש די ראיות רשאית התביעה המשטרתית להגיש כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.

עורך דין פלילי אשר ידאג לשחרורו המידי של החשוד כבר בשלב המעצר הראשוני יוכל למנוע בקשה למעצר עד לתום ההליכים לצד הגשת כתב האישום.

עו”ד יניב דניאל שלל הצלחות בשלב מעצר הימים, הן בעבירות סמים חמורות, עבירות אלימות קשה אשר מנעו הגשת בקשת מעצר לתום ההליכים ונחסך מהנאשם ניהול ההליך הפלילי כשהוא מאחורי סורג ובריח.

חשוב לדעת כי המעצר יכול להיות לאחר צו חיפוש שהוצא כנגד החשוד או צו מעצר שנחתמים ע”י שופטים במעמד צד אחד. בנוסף, לעתים אנשים מוזמנים לחקירה ובתום החקירה מודיע השוטר לחשוד כי הוא עצור ויש להביאו בפני שופט.

ייעוץ ראשוני בתחנת המשטרה יכול גם למנוע מעצר ימים ויש חשיבות להתייעץ עם עורך דין פלילי נתניה שיוכל למנוע זאת וכך ניתן יהיה לחסוך מעצר מיותר מאחורי סורג ובריח.
אנו נעזור לכם בתהליך, השאירו פרטים וקבלו ייעוץ דיסקרטי